Cennik dopasowany do Twoich potrzeb

Lite

Dla małych firm i freelancerów.

Użytek komercyjny

Jedna lub więcej stacji roboczych

Jedna sesja

Konfigurowalny alias

79 USD

Rozliczenie roczne

Kup teraz
Idealny dla firm

Professional

Idealny dla średniej wielkości firm z dużymi potrzebami.

Użytek komercyjny

Nieograniczone stacje robocze

Jedna lub więcej sesji

Konfigurowalny alias

Książka adresowa

229 USD

Rozliczenie roczne

Kup teraz

Enterprise

Dla dużych organizacji, które potrzebują indywidualnych rozwiązań.

Użytek komercyjny

Nieograniczone stacje robocze

Nieograniczone sesje

Konfigurowalny alias

Książka adresowa

Opcja PowerUser

AnyDesk Appliance

Custom

Na zamówienie

Kontakt z nami
Może zostać naliczony VAT i podatki lokalne. Wszystkie podane ceny są cenami promocyjnymi.
Features Lite 79 USD Kup teraz Professional 229 USD Kup teraz Enterprise Custom Kontakt z nami
Darmowe aktualizacje do najnowszej wersji
Użytek komercyjny
Liczba stacji roboczych 1 (Dodatkowa stacja robocza + 29 USD rocznie) Bez ograniczeń Bez ograniczeń
Jednoczesne sesje Wersje AnyDesk Professional i Enterprise obsługują wiele sesji jednoczesnych. Sesje przychodzące i wychodzące liczone są osobno. Oznacza to, że stanowisko robocze klienta z licencją Professional i trzema sesjami jednoczesnymi może uzyskać dostęp do maksymalnie trzech zdalnych pulpitów i być jednocześnie sterowane z trzech zdalnych komputerów. 1 1 (Dodatkowa sesja + 99 USD rocznie) Do negocjacji
Opcja PowerUser Opcja PowerUser przekształca sesje AnyDesk w „aktywne stanowiska”. Aktywne stanowisko robocze może nawiązać nieograniczoną liczbę sesji z innymi komputerami. Jest to szczególnie interesujące rozwiązanie dla administratorów IT, którzy mogą dokonywać zmian na wielu komputerach klienckich. 239 USD Do negocjacji
AnyDesk Android & iPhone Apps
Transmisja dźwięku i obrazu wideo
Przesyłanie plików
Książka adresowa
Własny alias Zamień swój numer AnyDesk na spersonalizowaną nazwę użytkownika, sformatowaną podobnie jak adres e-mail, np. komputer@ad. Dzięki temu konto AnyDesk będzie zgodne z tożsamością marki, a doświadczenia klientów spójniejsze – zwłaszcza jeśli dodasz do interfejsu także swoje logo.
Własna przestrzeń nazw Użytkownicy AnyDesk Professional lub Enterprise mogą przydzielić własną przestrzeń nazw, np. pc1@MojaFirma. Umożliwia to administratorom konfigurację własnego systemu nazw użytkowników pulpitu – niezależnie od tego, czy dana nazwa użytkownika już istnieje w naszej domyślnej przestrzeni nazw czy nie. Licencje AnyDesk Enterprise umożliwiają tworzenie własnej przestrzeni nazw, a użytkownicy AnyDesk Professional mogą nabyć tę funkcję, wnosząc jednorazową opłatę. 129 USD za 20 wpisów
Protokołowanie sesji Nasze serwery zapisują datę, godzinę, czas trwania i uczestników wszystkich sesji AnyDesk. Możesz sprawdzić te dane samodzielnie za pośrednictwem aplikacji webowej lub wyeksportować do programu Excel, co przydaje się w przypadku fakturowania usług oferowanych przy użyciu AnyDesk.
REST Interface Zintegruj dziennik sesji AnyDesk z własnymi systemami informatycznymi, używając REST API.
Funkcje administracyjne Zarządzaj instalacją i licencjami AnyDesk w swojej firmie za pośrednictwem centralnej aplikacji webowej. Procedury wdrożenia i aktualizacji w rozbudowanych sieciach Windows są niezwykle łatwe dzięki pakietom AnyDesk-MSI, które można indywidualnie skonfigurować tak jak instalację za pomocą zasad grupy Windows.
Własna aplikacja kliencka Skonfiguruj swój własny, indywidualny program AnyDesk. Dzięki temu możesz używać swojego logo, a także wyłączać sesje przychodzące i wychodzące.
AnyDesk Network Appliance

Potrzebujesz dalszej pomocy?

Skontaktuj się z działem sprzedaży pod adresem sales@anydesk.com lub telefonicznie pod numerem +49 711 217 246 705

Obsługa telefoniczna dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 17:30 (CET)

Który plan jest odpowiedni dla Ciebie?

Free

AnyDesk jest bezpłatnie dostępny do okazjonalnego, prywatnego użytku. Skorzystaj z okazji i wypróbuj AnyDesk Free, aby przekonać się, jak doskonale działa AnyDesk! Bez ukrytych opłat i bez zobowiązań. Pobierz AnyDesk i rozpocznij.

Lite

AnyDesk Lite oferuje wszystkie niezbędne funkcje dla małych firm. Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących użytkowania, a licencję można rozszerzyć na wiele stanowisk za niewielką opłatą.

Professional

Idealny wybór dla średniej wielkości firm – AnyDesk Professional zapewnia zaawansowane funkcje integracji i administracji. Liczba stanowisk jest nieograniczona, a AnyDesk można z łatwością zintegrować z istniejącymi systemami obiegu dokumentów i systemami informatycznymi. Liczbę jednoczesnych sesji można rozszerzyć za niewielką opłatą. A dzięki własnej nazwie możesz przejąć pełną kontrolę nad nazewnictwem komputerów PC w AnyDesk.

Enterprise

AnyDesk Enterprise dopasowano do wymagań dużych korporacji. Wersja zawiera urządzenie sieciowe, które można zainstalować w strefie DMZ sieci firmowej. Urządzenie gwarantuje całkowitą niezależność od naszej sieci AnyDesk.

Sposoby płatności

Masz do wyboru różne sposoby płatności. Akceptujemy przelewy bankowe, płatności PayPal, Visa i MasterCard. W każdym przypadku kod licencyjny jest dostępny od razu.

Zwroty

Cieszymy się za każdym razem, kiedy nowe zespoły i użytkownicy decydują się na korzystanie z AnyDesk. Uważamy jednak, że każdy powinien mieć możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy, jeśli oprogramowanie nie do końca spełnia jego oczekiwania. Dlatego właśnie do każdej licencji AnyDesk dołączona jest bezwarunkowa 14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.