AnyDeskFree
AnyDeskLite
AnyDeskProfessional
Idealny dla firm
AnyDeskEnterprise
Pay & Forget (6 lat)

Chcesz używać AnyDesk, ale nie chcesz żadnych corocznych kosztów? Dzięki opcji zapłaty "Pay & Forget" to żaden problem. Zakup licencję AnyDesk poprzez jednorazową płatność. Gwarantujemy ważność tej licencji przez okres przynajmniej sześciu lat. Przed upływem okresu ważności zostaniesz terminowo poinformowany i możesz odnowić licencję na korzystnych warunkach. Poza tym: także z "Pay & Forget" możesz zawsze korzystać z najnowszej wersji AnyDesk ze wszystkimi funkcjami.

(bezpłatny) 349 USD 949 USD (na zapytanie)
Flex-Abo (roczny)

Abonament Flex-Abo to najprostsza metoda korzystania z AnyDesk. Najkorzystniejsza opłata roczna zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta.

(bezpłatny) 79 USD 229 USD (na zapytanie)
Darmowe aktualizacje do najnowszej wersji
Komercyjne wykorzystanie
Liczba stanowisk roboczych 1 1
(+1=29 USD*)

Licencję „AnyDesk Lite” można rozszerzyć o dalsze stanowiska robocze za dopłatą 29 USD za każde dodatkowe stanowisko.

Liczba jednoczesnych sesji

W przypadku wersji „AnyDesk Professional” i „Enterprise” można tworzyć wiele sesji jednocześnie. Podana liczba maksymalna odnosi się przy tym do sesji przychodzących i wychodzących. To oznacza, że klient przy użyciu licencji „AnyDesk Professional” z trzema równoczesnymi sesjami może jednocześnie uzyskać dostęp do maksymalnie trzech oddalonych komputerów oraz — także jednocześnie — być obserwowany i sterowany przez trzy oddalone komputery.

1 1 1
(+1=99 USD**)

Licencję „AnyDesk Professional” można wykorzystywać z dowolną liczbą stanowisk roboczych. Jednakże w wersji podstawowej możliwe jest korzystanie z maksymalnie jednego połączenia w danym czasie. Każde kolejne jednoczesne połączenie zwiększa cenę o 99 USD.

∞***
Opcja-PowerUser

Opcja PowerUser czyni z jednoczesnych sesji " aktywną Stacja robocza". Z aktywnej licencjonowanej instalacji można nawiązać nieskończona ilość sesji do innych komputerów. To jest na przykład ciekawą funkcją dla administratorów komputerowych, którzy chcą jednocześnie wykonać aktualizację lub konfiguracji na wielu komputerach klienckich.

239 USD** ✓***
AnyDesk Android & iPhone
Transmisja dźwięku i obrazu wideo
Przenoszenie plików
Address-Book
Alias AnyDesk

W przypadku aliasu AnyDesk chodzi o łatwą do zapamiętania alternatywę do numeru AnyDesk danego komputera. Alias może nadawać użytkownik i jest on zbudowany podobnie jak adres e-mail (np. nazwakomputera@ad). Uczestnicy testów beta AnyDesk automatycznie otrzymają alias na podstawie ich nazwy komputera. Będzie można z niego korzystać także po zakończeniu fazy beta.

Własna nazwa

Klienci od licencji "AnyDesk Professional" mają możliwość wyboru aliasu dla swojego komputera z własną nazwą (np. pc1@firma). W ten sposób można wprowadzić własny system nazw komputerów bez względu na już przydzielone aliasy z nazwą @ad. W wersji "AnyDesk Enterprise" własne nazewnictwo jest już zawarte w pakiecie. Klienci posiadający wersję "AnyDesk Professional" mogą tworzyć własne nazwy za 100€ za 20 wpisów.

129 USD / 20

Utworzenie własnego rozszerzenia nazwy z 20 wpisami. Rozszerzenie własnego nazewnictwa o kolejne 20 wpisów kosztuje także 129 USD.

Protokołowanie sesji

Protokół sesji AnyDesk (data i godzina, czas trwania i uczestnicy) można zobaczyć poprzez interfejs webowy. W ten sposób łatwiej jest rozliczyć wykonane usługi za pomocą AnyDesk.

Interfejs REST

Protokół sesji można przejrzeć za pomocą prostego w obsłudze interfejsu REST. W ten sposób małym nakładem można go zintegrować z własnymi systemami EPD w firmie.

Funkcje administratora

Wszystkimi instalacjami i licencjami AnyDesk we własnej firmie można komfortowo zarządzać poprzez centralny interfejs webowy. Pakiet MSI sprawia, że podział AnyDesk na instalację przez zasady grupy Windows jest dziecinnie prosty.

Custom-Client

Skonfiguruj swój własny, indywidualny AnyDesk. Będziesz mógł używać własne logo firmy, lub wyłączyć możliwość sesji wychodzącej lub przychodzącej.

Urządzenie ochronne AnyDesk

* Pay&Forget: 129 USD, ** Pay&Forget: 499 USD , *** do negocjacji

Wszystkie ceny są podane bez podatku VAT.

Ceny wprowadzające.

Visa MasterCard American Express JCB PayPal

Warianty produktu

Różnorodne możliwości zastosowania AnyDesk ułatwiają Tobie codzienną pracę. Niezależnie czy w domu czy na Twoim stanowisku roboczym. Nasze elastyczne warianty produktu oferują odpowiedni pakiet do każdego zastosowania:

 • Free:

  AnyDesk jest darmowy do okazjonalnego użytku prywatnego. Skorzystaj z AnyDesk Free, aby przekonać się do naszego wydajnego oprogramowania. Nie składasz żadnych zobowiązań. Wystarczy Pobranie AnyDesk.

 • Lite:

  „AnyDesk Lite” oferuje wszystkie potrzebne funkcje dla prywatnych użytkowników często korzystających z programu oraz małych użytkowników firmowych. Możliwości zastosowania nie są w żaden sposób ograniczone. Za niewielką dopłatą licencję można rozszerzyć o kolejne stanowiska robocze.

 • Professional:

  AnyDesk Professional jest idealnie dopasowany do potrzeb średnich przedsiębiorstw. Liczba stanowisk roboczych jest nieograniczona, a AnyDesk może zostać zintegrowany z już istniejącymi przebiegami procesów i rozwiązaniami EPD. Liczbę możliwych równoczesnych sesji AnyDesk można rozszerzyć za korzystną cenę.

 • Enterprise:

  Rozwiązaniem dla dużych przedsiębiorstw jest AnyDesk Enterprise. W tym przypadku chodzi o urządzenie ochronne, które może zostać zainstalowane w firmowej strefie DMZ. Dzięki takiemu urządzeniu jest możliwe używanie AnyDesk całkowicie niezależnie od naszej sieci serwerów.

Sposoby płatności

Przy zamawianiu można wybrać jeden z wielu rodzajów płatności. Obsługujemy płatności rachunkiem, poprzez PayPal, Visa, MasterCard i natychmiastowy przelew. W każdym przypadku prześlemy niezwłocznie kod z licencją i możesz zacząć używać bezpośrednio Twoją licencję AnyDesk.

Prawo do zwrotu

Pragniemy, abyś był w pełni zadowolony z AnyDesk! Jeżeli z jakiegoś powodu nasze oprogramowanie nie będzie spełniało Twoich oczekiwań po nabyciu licencji, udzielamy 14-dniowego, bezwarunkowego prawa zwrotu z pełnym zwrotem kosztów.

Masz jeszcze pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nasz zespół ds. sprzedaży chętnie udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i komentarze. Zwyczajnie napisz e-maila na adres sales@anydesk.de.

Sales-Hotline:

+1 6479468937

Monday - Friday
07.30 AM - 11.30 AM (EST)