• Twitter
  • Facebook
  • Google+
Sales Hotline: +1 6479468937

Twój pulpit. Zawsze i wszędzie z Tobą.

Local Desktop Cursor Local Desktop Window
Remote Desktop Cursor Remote Desktop Window
Więcej szczegółów

Pracujesz zespołowo? Dostęp do Twoich aplikacji w trasie? Wyświetlić przyjaciołom filmy z wakacji? Z AnyDesk to żaden problem. A Twoje dane zostają na miejscu.

Zobacz zdalny pulpit z innej strony!

Znasz zdalne pulpity takie, jakie były do tej pory: powolne i mozolne. Podczas prac nad AnyDesk cofnęliśmy się o jeden krok wstecz i zadaliśmy sobie fundamentalne pytania. Jak musi działać zdalny pulpit? Co można uzyskać z nowoczesnym sprzętem komputerowym? I w ten sposób opracowaliśmy AnyDesk od nowa. DeskRT to rdzeń: nowa i wydajna metoda transmisji obrazu, zaprojektowana specjalnie dla graficznych interfejsów obsługi. Dzięki temu AnyDesk zdecydowanie wyprzedza konkurencję.

Produkty konkurencyjne jedynie obiecują, że są w stanie zapewnić płynną transmisję obrazu. Jednak AnyDesk, najszybsza aplikacja świata do zdalnej kontroli pulpitu, dotrzymuje tej obietnicy. Wraz z AnyDesk stają się możliwe zastosowania, które przy użyciu dotychczasowego oprogramowania do zdalnej kontroli pulpitu byłyby nie do pomyślenia.

(im więcej, tym lepiej)

Częstotliwość odświeżania obrazu

W sieci lokalnej i za pośrednictwem wielu połączeń internetowych AnyDesk dokonuje odświeżania z częstotliwością 60 obrazów na sekundę, znacznie większą niż wszystkie inne aplikacji do obsługi pulpitów zdalnych. Dzięki temu ruchy wyświetlane przez AnyDesk na ekranie są odtwarzane z maksymalną płynnością, ponieważ częstotliwość odświeżania prawie wszystkich monitorów komputerowych także wynosi 60 obrazów na sekundę W ten sposób AnyDesk umożliwia pracę bez zacinania.

(im mniej, tym lepiej)

Opóźnienie

Jak najmniejsze opóźnienie jest niezwykle istotne podczas pracy na zdalnym pulpicie. Im mniejsze opóźnienie, tym szybciej sterowany komputer reaguje na wprowadzane dane i polecenia. Połączenia internetowe zawsze wymagają określonego czasu do przesłania danym z jednego komputera do drugiego, dlatego szczególne ważne jest, aby program AnyDesk nie powodował dodatkowych opóźnień. Opóźnienie programu AnyDesk w lokalnej sieci jest mniejsze niż 16 milisekund i praktycznie w ogóle się go nie odczuwa.

(im mniej, tym lepiej)

Ilość danych

Podczas używania narzędzi do obsługi zdalnych pulpitów przez Internet, decydującą rolę odgrywa jak największa wydajność wykorzystania dostępnej przepustowości. Dotyczy to w szczególności pracy przez mobilne połączenia internetowe, takie jak UMTS. Wydajność wykorzystania przepustowości przez AnyDesk umożliwia płynną pracę już od przepustowości wynoszącej 100 kB/s. AnyDesk zachowuje się jednak znacznie lepiej niż konkurencyjne produkty nawet przy wolniejszych łączach.

Stylowa niezależność

AnyDesk to pierwsza aplikacja do zdalnej kontroli pulpitu na tyle wydajna, aby umożliwić wielogodzinną płynną i nieuciążliwą pracę na zdalnym komputerze. Bez długiej konfiguracji sieci zawsze i szybko są dostępne dla Ciebie wszystkie programy, pliki i ustawienia Twojego komputera w domu lub biurze. A Twoje dane pozostają tam, gdzie być powinny: na Twoim własnym komputerze.

Łatwa współpraca

Wspólnie osiągaj więcej. Także do współpracy online AnyDesk nadaje się znakomicie. Dzięki opcjonalnemu wyświetlaniu dwóch wskaźników myszy istnieje możliwość wspólnej obróbki tekstów, zdjęć i innych dokumentów. Całkiem prosto, szybko i bez konieczności przekazywania plików usługodawcom online.

Komfortowa zdalna konserwacja

Pomaganie sprawia radość, jeśli jest komfortowe. AnyDesk potrafi dużo więcej niż tylko zdalne administrowanie i zdalne wsparcie techniczne. Ale to nie oznacza, że nie może wyróżniać się także i w tym obszarze. Przy płynnej obsłudze konfiguracja drukarki koleżanki czy instalacja nowego narzędzia CRM na komputerach działu sprzedaży realizowana jest prawie samoistnie.

Sprawdź nas!

Masz jeszcze wątpliwości? Przekonaj się sam. Możesz już teraz wypróbować AnyDesk bez żadnych zobowiązań. Przetestuj bezpośrednio AnyDesk Free bez uciążliwego wprowadzania informacji kontaktowych. Za pomocą trzech kliknięć możesz pobrać AnyDesk na wszystkie komputery, które chcesz zdalnie sterować, uruchomić i nawiązać bezpośrednie połączenie. Już prościej nie można.