Co nowego w programie AnyDesk 4.0

Wybór własnego aliasu

Aliasy łatwiej zapamiętać niż długie numery. Dlatego w AnyDesk 4.0 można wybrać swój własny alias (taki jak demo-01@ad). Po dokonaniu instalacji lub w dowolnym innym momencie wystarczy zaznaczyć opcję „Wybierz swój alias” znajdującą się w menu kontekstowym na koncie AnyDesk.

image-sshot-windows-filetransfer-de

Tryb przeglądarki plików

Przeglądanie, przesyłanie, zmiana nazwy i usuwanie plików możliwe jest bez problemów na wszystkich zdalnych urządzeniach użytkownika. Nowy tryb przeglądarki plików AnyDesk pozwala wykonać wszystkie te czynności i znacznie więcej. Oczywiście nadal można kopiować i wklejać pliki podczas sesji zdalnej.

Artboard 1

Zapisywanie sesji

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą z dziedziny IT czy użytkownikiem końcowym, możesz zapisywać wszystkie sesje AnyDesk do celów dokumentacji, szkolenia lub dokumentowania wykonanej pracy.

image-sshot-macos-abook-de

Książka adresowa na macOS

Umożliwia błyskawiczne organizowanie, udostępnianie i uzyskiwanie dostępu do wszystkich adresów swoich klientów na macOS. Książka adresowa synchronizuje je ze wszystkimi urządzeniami użytkownika.

image-sshot-features40-uamacos-en

Pełny, bezobsługowy dostęp do systemu macOS

Daje możliwość łączenia z ekranem logowania i przełączania pomiędzy sesjami użytkownika. Zainstaluj AnyDesk 4.0, aby uzyskać pełny, bezobsługowy dostęp do urządzeń z systemem macOS.

Automatyczne aktualizacje

Jako zespół AnyDesk usilnie staramy się zapobiegać występowaniu jakichkolwiek problemów z kompatybilnością, jednakże zawsze zachęcamy użytkowników do instalowania najnowszej wersji celem implementacji poprawek błędów i nowych funkcji. Wykonywanie ręcznych aktualizacji jest uciążliwe i irytujące – zwłaszcza jeśli trzeba je instalować na wielu komputerach. Automatyczne aktualizacje rozwiązują ten problem.

Linki do pobierania własnej aplikacji klienta

AnyDesk Professional umożliwia tworzenie własnego pliku klienta, który oznaczony jest marką użytkownika i dostosowany do jego procesów biznesowych. Wygeneruj link pobierania odpowiedni dla swojej strony internetowej umożliwiający pobieranie najnowszej wersji klienta AnyDesk wraz ze wszystkimi swoimi modyfikacjami.

image-sshot-features40-terminalserver-en

Obsługa serwerowa terminalu

Połącz się z sesjami Windows Terminal Server. Aby połączyć się z otwartą sesją użytkownika johndoe na serwerze terminali demo-01@ad z zainstalowanym oprogramowaniem AnyDesk 4.0, wprowadź alias i hasło: demo-01@ad/johndoe.

Artboard 1

Automatyczne blokowanie sesji

Pozostawienie niezablokowanego komputera w biurze może skończyć się odbieraniem zabawnych maili o stawianiu piwa. Jednak może też mieć o wiele poważniejsze konsekwencje. Dzięki nowej funkcji automatycznej blokady możesz mieć pewność, że po zamknięciu sesji AnyDesk nikt nie będzie zaglądał do komputera.

Program AnyDesk jest dostępny za darmo do testowania i użytku prywatnego. Wypróbuj już dziś!

Pobierz teraz

Nie wymaga rejestracji.