Bez granic

Poprzez użycie AnyDesk masz ze sobą swój komputer ze wszystkimi plikami i programami zawsze i wszędzie. Czy wszystkie ważne pliki zostały skopiowane? Czy możesz korzystać z oprogramowania z komputera biurowego także w trasie na Twoim laptopie? Co się stanie, jeśli ktoś skradnie Twojego laptopa ze wszystkimi danymi? Ale czy na pewno chcesz powierzyć Twoje ważne tajemnice firmowe usługom w chmurze? Spraw, że nie będziesz musiał więcej o tym myśleć.

Nasza globalna sieć serwerowa dba o to, abyś z każdego miejsca mógł uzyskać bezpieczne i możliwie szybkie połączenie.

Bez limitu prędkości

Włącz turbo. AnyDesk używa nowoczesnego kodeka wideo DeskRT, który został opracowany specjalnie do transmisji treści ekranu. Dzięki temu AnyDesk znacznie przewyższa wszystkie dotychczas dostępne na rynku pulpity zdalne i rozwiązania do udostępniania ekranu pod względem prędkości i jakości obrazu.

Nasze serwery stawiają na Erlang, technologię, która została zaprojektowana specjalnie dla dużych i odpornych na awarie sieci telefonicznych. To sprawia, że AnyDesk jest bardzo niezawodny. W ten sposób nasze rozwiązanie jest zawsze dostępne, kiedy jego potrzebujesz.

Bez łamania głowy

Jesteśmy przekonani, że dobre oprogramowanie powinno zwiększyć Twoją wydajność. AnyDesk wykonuje swoją pracę w tle bez wchodzenia Tobie w drogę. Przypadki zastosowania, które nie były dotychczas praktykowane z tradycyjnym oprogramowaniem do zdalnej kontroli pulpitu, np. CAD, obróbka wideo lub swobodna praca z pakietem Office przez wiele godzin, nie stanowią dla AnyDesk żadnego problemu.

Mimo takiej różnorodności AnyDesk jest zadziwiająco prosty w obsłudze: Wszystkie funkcje są dostępne za pomocą kilku kliknięć w przejrzystym interfejsie obsługi.

Bezpieczne

Nie daj się zwieść obietnicom bezpieczeństwa innych dostawców. AnyDesk poprzez TLS 1.2 oferuje taką samą technikę, która jest stosowana w bankowości internetowej.

Obydwaj uczestnicy połączenia są autoryzowani kryptograficznie. Dopiero dzięki temu masz pewność, że jesteś połączony z odpowiednim stanowiskiem roboczym. Tym samym AnyDesk ID jest nie do podrobienia i odporny na fałszerstwo.

Także plik z programem AnyDesk jest zabezpieczony przed manipulacją.

Elastyczny

Różnorodne możliwości zastosowania AnyDesk ułatwiają Tobie codzienną pracę. Niezależnie od tego, czy w Twoim domu czy na Twoim stanowisku roboczym.

AnyDesk jest darmowy do okazjonalnego użytku prywatnego. Chcesz regularnie używać AnyDesk? W takim przypadku wybierz jedną z naszych prostych i elastycznych taryf. Są one pełne przydatnych funkcji dodatkowych dla wymagających użytkowników prywatnych i dla zastosowań firmowych.

Aplikacja przenośna

Nie lubisz niepotrzebnie nadmiernie rozbudowanych programów? AnyDesk to prosty i przydatny program użytkowy. Niewielki plik z programem o pojemności 1 MB można bardzo szybko pobrać i nie jest wymagana jego instalacja. Po zaledwie jednym kliknięciu AnyDesk jest gotowy do użycia. Zwyczajnie uruchom i używaj, także bez uprawnień administratora. Możesz zabrać AnyDesk wszędzie ze sobą na przenośnym nośniku USB.

Jeśli będziesz chciał zainstalować AnyDesk na komputerze, dokonasz tego także za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Przygotuj każdy komputer do bezpiecznego i nieskomplikowanego dostępu poprzez AnyDesk.