Aplikacja AnyDesk dla iOS i Androida

Możesz sterować swoim komputerem, skąd tylko zechcesz. Nawet w drodze. Przy użyciu smartfona lub tabletu.

Witamy w erze mobilności! Teraz dostęp do swojego komputera można mieć z dowolnego miejsca. Wszystkie programy, dokumenty oraz pliki są na swoim miejscu. Za pomocą nowej aplikacji AnyDesk do zdalnego sterowania dla systemów Android oraz iOS.

  • Niezależna od lokalizacji. Wszędzie tam gdzie Ty, tam również jest Twój komputer. W dowolnym momencie możesz mieć dostęp do swojego osobistego komputera. Twoje cenne dane pozostają przy tym bezpieczne i dobrze chronione w domu lub w biurze.
  • Gotowa natychmiast do użycia, bez konieczności rejestracji. Rozpocznij już teraz, bez uciążliwego procesu rejestrowania. Wystarczy po prostu pobrać aplikację AnyDesk na smartfon lub tablet, uruchomić ją, by zacząć sterować zdalnie komputerem.
  • Szybka. Zdalnie obsługiwany komputer reaguje natychmiast, jak gdyby znajdował się przed użytkownikiem. Jakość obrazu jest bezkonkurencyjnie dobra.
  • Prosta. Interfejs programu AnyDesk nie budzi pytań. Należy tylko wprowadzić adres AnyDesk, nacisnąć ikonkę połączenia – i od razu zostaje nawiązane połączenie z komputerem.
  • Bezpieczna. Twoje dane są chronione przed nieupoważnionym dostępem. AnyDesk wykorzystuje tę samą technologię kodowania danych, która stosowana jest w bankowości internetowej.
  • Bezpłatna.Zdalne sterowanie komputerem za pomocą urządzeń mobilnych jest całkowicie bezpłatne do użytku prywatnego. Na komputerze zdalnym AnyDesk można wykorzystywać bezpłatnie, bezpłatna wersja AnyDesk dla systemów Windows, macOS i Linux.

Dlaczego AnyDesk?

AnyDesk oferuje możliwość dostępu, konserwacji i sterowania w trybie zdalnym dla wszystkich platform: Windows, macOS, Linux, Android, iOS

Maksymalne bezpieczeństwo

Twoje dane są chronione przed niepożądanym dostępem. AnyDesk wykorzystuje technologię zabezpieczeń TLS 1.2, stosowaną również w systemach bankowości internetowej. Uczestnicy połączenia są weryfikowani metodą RSA2048 Public-/Private Key Exchange. Nasze serwery wykorzystują technologię telekomunikacji na żądanie, która zapewnia maksymalne możliwe bezpieczeństwo.

Maksymalna prędkość transferu

Dane graficzne komputera zdalnego są kompresowane przy użyciu kodeka DeskRT – innowacyjne rozwiązanie firmy AnyDesk, po czym przesyłane. Z nie do pobicia prędkością wynoszącą 16 milisekund przy liczbie 60 obrazów/sekundę z zachowaniem wyśmienitych właściwości obrazu. AnyDesk można stosować bez problemu także przy mniejszej przepustowości łącza od 100 kB/s.

Maksymalna niezależność

Po drugiej stronie przewodu nie musi siedzieć nikt, kto musiałby potwierdzać każdą sesję. Również ponowne uruchamianie komputera można wykonywać w pełni niezależnie. AnyDesk daje także niezależność od systemu operacyjnego. Niezależnie od tego, czy chodzi o Windows, Linux, macOS, Android czy iOS – wszelkiego rodzaju komputery i urządzenia mobilne można w ten sposób zdalnie sterować przy użyciu tego samego, niewielkiego programu.

Najwyższy komfort

AnyDesk realizuje transmisję w sposób płynny i niezauważalny w tle, dzięki czemu możliwa jest niezakłócona praca. Programu można używać także bez instalacji, a jego obsługa jest dziecinnie prosta. Dzięki nieosiągalnej wydajności transmisji AnyDesk można wykorzystywać również do zastosowań z dużą ilością danych, jak np. obróbka wideo.

Ograniczenie dostępu

Funkcja ograniczenia dostępu określa prawa dostępu do Twojego komputera. W ten sposób można zabezpieczyć się przed sytuacją, w której osoby niepowołane uzyskają dostęp do komputera. Funkcję ograniczenia dostępu można przykładowo zastosować dla wszystkich komputerów Twojego działu IT. Lub wyłącznie dla Twojego osobistego laptopa, co umożliwi połączenie wyłącznie za jego pośrednictwem.

Lepsza komunikacja grupowa

AnyDesk zwiększa skuteczność pracy zespołowej w Twojej firmie. Programu można również używać niezależnie od miejsca pobytu do współpracy nad jednym dokumentem, rozmów ze współpracownikami, spotkań online, szkoleń produktowych, webinarów, prezentacji pulpitu lub wymiany plików ze zdalnym komputerem.

Program AnyDesk jest bezpłatny do użytku prywatnego. Do zastosowań profesjonalnych prosimy pobrać korzystną cenowo licencję, by móc wykorzystywać wiele różnych funkcji.


Get AnyDesk from the App Store
Get AnyDesk from Google Play Store